Strajk w LOT

Furgalski o zawieszeniu strajku w PLL LOT Odtwórz: Furgalski o zawieszeniu strajku w PLL LOT
Źródło: tvn24

Furgalski o zawieszeniu strajku w PLL LOT

27.10 | Adrian Furgalski, ekspert do spraw transportu, chwalił w TVN24 zachowanie prezesa PLL LOT Rafała Milczarskiego. - Jeśli Rafał (Milczarski - red.) myśli, że to jest pokaz jego słabości to jest w błędzie. To jest pokaz mądrości, że zrobił ten krok tak naprawdę do przodu, a nie do tyłu. To już było bez sensu. Po jednej stronie barykady siedział zarząd, a po drugiej siedzieli związkowcy, strzelali do siebie, tylko że rykoszetem obrywała firma i pasażerowie - wskazał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Rzeźby w malowniczej jaskini. Karelskie legendy głównym motywem

22.02 | To pierwsze takie wydarzenie w Rosji. W Ruskealii, nieopodal granicy z Finlandią odbył się Festiwal Rzeźby Lodowej. Głównym motywem festiwalu były legendy z regionu Karelii, a rzeźbiono - w malowniczej jaskini w tamtejszym parku narodowym.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.