Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

12.02.2016 | Fotoradary zniknęły, pojawiło się więcej blokad na koła. Gminy odrabiają straty? Odtwórz: 12.02.2016 | Fotoradary zniknęły, pojawiło się więcej blokad na koła. Gminy odrabiają straty?
Źródło: Fakty TVN

12.02.2016 | Fotoradary zniknęły, pojawiło się więcej blokad na koła. Gminy odrabiają straty?

Samorządy nie zarabiają już na fotoradarach. Czy teraz odbiją to sobie, zakładając blokady na koła? Ich zdjęcie kosztuje. Z kolejnych miast nadchodzą wiadomości o wysypie mandatów. Już nie za zbyt szybką jazdę, lecz za złe parkowanie. Straż miejska działa, kierowcy mają pytania.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.