Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Przemysławem Kamilem Rosiakiem Odtwórz: Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Przemysławem Kamilem Rosiakiem
Źródło: TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Przemysławem Kamilem Rosiakiem

3.09 | Nie wiemy, co tak naprawdę się stanie. Niepewność i nagłe zwroty sytuacji to główne cechy procesu wychodzenia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest teraz bezumowny brexit - powiedział w programie "Biznes dla Ludzi" Przemysław Kamil Rosiak, radca prawny w KPMG. Wskazał, że utrata gospodarki brytyjskiej przez Unię Europejską będzie na pewno bolesna dla obu stron. Dodał też, że w pierwszych latach po opuszczeniu Wspólnoty gospodarska brytyjska na pewno straci, ale po kilku latach się odbuduje ponieważ oparta jest o silne fundamenty.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To żywa istota, która jest częścią tajemnic świata natury"

Można go spotkać w europejskich lasach choć nie jest ani grzybem, ani zwierzęciem. Jest czymś pomiędzy. Ma 720 płci i porusza się z prędkością czterech centymetrów na godzinę. Chodzi Blob, czyli śluzowiec, na którego widok nawet naukowcy nie mogą wyjść w podziwu. Będzie można go zobaczyć w sobotę w paryskim zoo. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.