Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Jerzym Kwiecińskim Odtwórz: Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Jerzym Kwiecińskim
Źródło: TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Rozmowa z Jerzym Kwiecińskim

4.09 | Jeżeli chodzi o nową perspektywę finansową to nadal nie ma kluczowych decyzji. Kwestie finansowe nie zostały praktycznie ruszone. Myślę, że dopiero pod koniec roku zaczną się prawdziwe rozmowy - powiedział minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, gość TVN24 BiS podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To żywa istota, która jest częścią tajemnic świata natury"

Można go spotkać w europejskich lasach choć nie jest ani grzybem, ani zwierzęciem. Jest czymś pomiędzy. Ma 720 płci i porusza się z prędkością czterech centymetrów na godzinę. Chodzi Blob, czyli śluzowiec, na którego widok nawet naukowcy nie mogą wyjść w podziwu. Będzie można go zobaczyć w sobotę w paryskim zoo. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.