Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Firmy topią się w bogactwie. Zobacz, ile mają wolnej gotówki Odtwórz: Firmy topią się w bogactwie. Zobacz, ile mają wolnej gotówki
Źródło: TVN24 BiS

Firmy topią się w bogactwie. Zobacz, ile mają wolnej gotówki

19.02 | Firmy topią się w bogactwie. Jak wynika bowiem z raportu Narodowego Banku Polskiego na koniec 2015 roku, na kontach firmowych i depozytach przedsiębiorstw znajdowało się ponad 249 mld 362 mln zł wolnej gotówki. Jak wskazuje Paweł Blajer za równowartość tej kwoty firmy mogłyby wybudować 130 Stadionów Narodowych, zakupić 307 Boeingów 307, czy nawet...przez pięć lat opłacać wszystkim Polakom podatek PIT

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.