Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Firma namówiła na kupno drogiego sprzętu w Szczecinie ponad 60 starszych osób Odtwórz: Firma namówiła na kupno drogiego sprzętu w Szczecinie ponad 60 starszych osób
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Firma namówiła na kupno drogiego sprzętu w Szczecinie ponad 60 starszych osób

13.02 | Rzecznik konsumenta Urzędu Miejskiego w Szczecinie Longina Kaczmarek złożyła zawiadomienie do prokuratury przeciw firmie sprzedajcej drogie garnki. Firma namówiła na ich kupno ponad 60 starszych osób, którzy teraz nie mogą zwrócić towaru. - Od takiej umowy można odstąpić - mówi portalowi tvn24bis.pl Longina Kaczmarek.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.