Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Film tak krytykowany, że pobił rekord. Najlepszy weekend otwarcia Odtwórz: Film tak krytykowany, że pobił rekord. Najlepszy weekend otwarcia
Źródło: TVN24 BiS

Film tak krytykowany, że pobił rekord. Najlepszy weekend otwarcia

09.08 | Z nieba leje się żar, w domu nuda, w kinach martwy sezon. Ale jak się okazuje nie wszędzie. Bo w świecie filmu niektórzy szukają zysków właśnie teraz. I wypuszczają na ekrany długo szykowane hity. Jednym z nich jest film "Legiony samobójców", krytykowany tak mocno, że bije rekordy. Do kas kin w Ameryce Północnej tylko podczas jednego weekendu wpłynęło ponad 135 mln dolarów. To najlepszy weekend otwarcia w sierpniu. Jakim cudem można aż tyle zarobić? W programie "24 Godziny" mówił o tym Michał Sznajder

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.