Wideo dnia TVN24 BiŚ

Fed niczym "Gwiezde Wojny". Nadszedł czas, by bank się przebudził! Odtwórz: Fed niczym "Gwiezde Wojny". Nadszedł czas, by bank się przebudził!
Źródło: TVN24 BiS

Fed niczym "Gwiezde Wojny". Nadszedł czas, by bank się przebudził!

15.12 | Mija dekada od czasu ostatniej premiery "Gwiezdnych Wojen" i prawie tyle samo czasu, bo dokładnie dziewięć lat minęło od ostatniej podwyżki stóp procentowych przez Fed. Bezprecedensowo niskie stopy procentowe przyniosły Fed ważne gospodarcze zwycięstwa, ale Fed musi zmierzyć się jeszcze z coraz silniejszym dolarem, a to nic przy największym zagrożeniu - niskiej inflacji. Ciemne moce ekonomiczne mogą uderzyć.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.