Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Fast food czy zdrowe danie? Muzyka podpowiada co kupić Odtwórz: Fast food czy zdrowe danie? Muzyka podpowiada co kupić
Źródło: tvn24bis

Fast food czy zdrowe danie? Muzyka podpowiada co kupić

25.05 | Rodzaj nadawanej muzyki w restauracjach wpływa na rodzaj wybieranych przez nas potraw. Dynamiczniejsze tło zachęca do posiłków typu fast food czy danie dnia, na które nie trzeba zbyt długo czekać. Spokojniejsza, bardziej relaksacyjna muzyka zachęca do zamówienia złożonych, wyszukanych i zdrowych zestawów. Dobrze dobrana do całości wystroju lokalu muzyka może nas skłonić do większych nawet o 10 procent wydatków. Badania prowadził dr Dipayan Biswas z Uniwersytetu Południowej Florydy. Inne wcześniejsze analizy wykazały, że muzyka kojarzona z jakimś krajem, stymuluje zakupy produktów kojarzących się właśnie nim. Więcej szczegółów w programie "24 godziny" przedstawił Marcin Masewicz.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.