Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Jerzy Hausner o pominięciu kwestii dotyczącej spowolnienia gospodarczego w expose Odtwórz: Jerzy Hausner o pominięciu kwestii dotyczącej spowolnienia gospodarczego w expose
Źródło: tvn24

Jerzy Hausner o pominięciu kwestii dotyczącej spowolnienia gospodarczego w expose

20.11 | Profesor Jerzy Hausner zwrócił uwagę, że nie znalazł "żadnego elementu wystąpienia premiera Morawieckiego o tym, że dokonuje się spowolnienie gospodarcze". - Przypominam sobie moment, w którym był przedstawiany nowy rząd, to było wystąpienie pana premiera Morawieckiego i pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, w którym padły słowa nie grozi nam kryzys, ale przychodzi trudniejszy czas i spowolnienie gospodarcze, to się w expose jakby rozmyło - ocenił były wicepremier, który był gościem "Faktów po Faktach" w TVN24.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.