3...2...1...

Europa stawia na samochody elektryczne. W Polsce jest "problem jajka i kury" Odtwórz: Europa stawia na samochody elektryczne. W Polsce jest "problem jajka i kury"
Źródło: tvn24bis

Europa stawia na samochody elektryczne. W Polsce jest "problem jajka i kury"

10.07 | Gdy jadą prawie ich nie słychać, ale jest o nich coraz głośniej - mowa o samochodach elektrycznych, które zaczynają podbijać Europę. W Polsce rynek aut na prąd dopiero raczkue. Materiał programu Polska i Świat.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy