Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Energia przyszłości. Co zrobi ludzkość, kiedy skończą się zapasy paliw kopalnych? Odtwórz: Energia przyszłości. Co zrobi ludzkość, kiedy skończą się zapasy paliw kopalnych?
Źródło: TVN24 BiS

Energia przyszłości. Co zrobi ludzkość, kiedy skończą się zapasy paliw kopalnych?

20.03 | Przyszłość energetyki. Co zrobi ludzkość, kiedy skończą się zapasy paliw kopalnych? Czy samochody elektryczne będą ładowane podczas jazdy? Czy nauczymy się magazynować prąd elektryczny? Na te pytania próbowali odpowiedzieć goście Rafała Wojdy w programie "Świat" w TVN24 BiS

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.