Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Ekspert: tablet w samochodzie jest bardzo niebezpiecznym przedmiotem Odtwórz: Ekspert: tablet w samochodzie jest bardzo niebezpiecznym przedmiotem
Źródło: TVN Turbo

Ekspert: tablet w samochodzie jest bardzo niebezpiecznym przedmiotem

2.05 | - Tablet, który znajduje się w samochodzie, jest bardzo niebezpiecznym przedmiotem w momencie zderzenia z innym pojazdem - mówi Zbigniew Weseli ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault. Podkreśla, że w podczas wypadku masa przedmiotów w wyniku działających przeciążeń drastycznie wzrasta. - Wyobraźmy sobie, że tablet ważący kilogram uderza z masą 20 G, to ten tablet waży 20 kilogramów. Jeżeli uderzy w głowę dziecka, może się to zakończyć śmiercią - ostrzega Weseli.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.