Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Ekspert o trendach i kierunkach podróży w 2018 roku Odtwórz: Ekspert o trendach i kierunkach podróży w 2018 roku
Źródło: TVN24 BiS

Ekspert o trendach i kierunkach podróży w 2018 roku

31.12 | - Turcja, Tunezja i Egipt wciąż są miejscami, w których są pewne zagrożenia, stąd Grecja, Hiszpania czy Włochy wygrywają jeżeli chodzi o kierunki podróży - mówi Janusz Gałka. Gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS zwraca jednak uwagę na nowy trend w turystyce, tak zwane "cool is hot". - Podróże na północ lub południe Ameryki Południowej, albo na północ półkuli, czyli np. Kanady, Finlandii, na Islandię, czy Grenlandię - wyjaśnia podróżnik. Osoby z plecakami nadal chętnie wybierają Amerykę Południową. - Wyjazdy są w dobrych cenach, natomiast są również miejsca w Brazylii, Chile, Kolumbii do których wybierają się osoby zamożne - dodaje Janusz Gałka

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.