Likwidacja OFE

Ekspert: Kowalski chce żyć na wyższym poziomie, a zarobki nie nadążają, stąd długi Odtwórz: Ekspert: Kowalski chce żyć na wyższym poziomie, a zarobki nie nadążają, stąd długi
Źródło: TVN24 BiS

Ekspert: Kowalski chce żyć na wyższym poziomie, a zarobki nie nadążają, stąd długi

21.03 | W 2017 roku z upadłości konsumenckiej skorzystało 5471 osób, czyli o 24 procent więcej niż w roku 2016. - Wydaje mi się, że przeciętny Kowalski chce żyć na coraz wyższym poziomie, niestety nie zawsze nadążają za tym zarobki, i to jest główna przyczyna tego, że ten przeciętny Kowalski popada w długi - ocenia Grzegorz Baran, syndyk, Kancelaria Baran i Pluta, gość programu "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.