3...2...1...

Eksperci o obietnicach PiS Odtwórz: Eksperci o obietnicach PiS
Źródło: tvn24bis

Eksperci o obietnicach PiS

16.04 | Przyznanie emerytury minimalnej kobietom, które urodziły czworo dzieci to dobre rozwiązanie - uważa Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Premia za szybkie urodzenie drugiego dziecka brzmi to bardzo źle. To nie jest wyścig - dodała. - Podoba mi się plan Dostępność plus, który ma pomagać osobom niepełnosprawnym i seniorom, ale i on nie jest czymś nowym - uważa Bartek Godusławski z Dziennika Gazety Prawnej.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się do kina? "Ten film trzyma w napięciu"

21.08 | Film "Sicario 2: Soldado" to kawał dobrego kina. To jest ten typ seansu, kiedy siedzimy na krawędzi kinowego fotela i nie chcemy odwrócić wzroku choć na chwilę. To jest trzymające w napięciu, dobre kino - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica z TVN24.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy