Wideo dnia TVN24 BiŚ

Ed Sheeran oskarżony o plagiat Odtwórz: Ed Sheeran oskarżony o plagiat
Źródło: TVN24 BiS

Ed Sheeran oskarżony o plagiat

29.06 | Ed Sheeran został pozwany za rzekome skopiowanie melodii z piosenki Marvina Gaye'a "Let's Get It On" z 1973 roku. Teraz posiadacze części praw do utworu legendy amerykańskiej muzyki soul żądają od brytyjskiego piosenkarza sto milionów dolarów. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Ed Sheeran został oskarżany o plagiat.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista