Forum w Krynicy 2017

Dyrektor Google na Forum Ekonomicznym w Krynicy Odtwórz: Dyrektor Google na Forum Ekonomicznym w Krynicy
Źródło: TVN24 BiS

Dyrektor Google na Forum Ekonomicznym w Krynicy

7.09 | Coraz więcej Polaków decyduje się zacząć działalność w formie start - upów. Między innymi ze względu na sprzyjające rozwiązania, jakie są oferowane takim firmom. - Ekosystem startupowy w Polsce bardzo dynamicznie się teraz rozwija. Ale ciągle jesteśmy na pierwszym etapie - mówiła Agnieszka Krynkiewicz - Bieniek, dyrektor zarządzająca Google Polska. Jak przypominała, Google też prowadzą Campus Warsaw, który ma pomagać młodym przedsiębiorcom. Jak zaznaczała, polskie start - upy "zaczynają myśleć globalnie". Krynkiewicz - Bieniek była gościem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Izraelscy naukowcy wydrukowali serce techniką 3D

18.04 | Izraelscy naukowcy jako pierwsi na świecie wydrukowali serce techniką 3D. Narząd wyposażony jest w naczynia krwionośne - użyto do tego komórek pacjenta. To olbrzymi krok w dziedzinie transplantacji.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.