3...2...1...

"Duże pieniądze, to są duże kłopoty". Jak radzą sobie zwycięzcy loterii? Odtwórz: "Duże pieniądze, to są duże kłopoty". Jak radzą sobie zwycięzcy loterii?
Źródło: TVN24 BiS

"Duże pieniądze, to są duże kłopoty". Jak radzą sobie zwycięzcy loterii?

08.05 | - Duże pieniądze, to duże kłopoty dla osób, które nie są do tego przyzwyczajone - podkreśla w TVN24 BiS psycholog Joanna Heidtmann. Jej zdaniem lepiej dopływ większej gotówki znoszą osoby do tego przyzwyczajone jak choćby przedsiębiorcy. - Których celem nie jest sam fakt zdobycia pieniędzy tylko pomnażania ich, budowania coraz większych przedsiębiorstw - tłumaczy. Heidtmann podkreśla bowiem, że "duże pieniądze paradoksalnie też wymagają pracy"

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Wielka Rafa Koralowa zagrożona

19.04 | Globalne ocieplenie drastycznie zmienia skład Wielkiej Rafy Koralowej. Naukowcy ostrzegają, że tylko obniżenie temperautry pozwoli przetrwać koralowcom.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy