Likwidacja OFE

Dronem do więzienia. Przemyt przypadkowo uchwyciły kamery Odtwórz: Dronem do więzienia. Przemyt przypadkowo uchwyciły kamery
Źródło: TVN24 BiS, Reuters

Dronem do więzienia. Przemyt przypadkowo uchwyciły kamery

14.12 | Narkotyki, telefony, broń, śrubokręty, czy karty SIM. To między innymi te materiały miały trafić na dziedziniec więzienia HMP Hewell w hrabstwie Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Wszystko z pomocą drona sterowanego przez przestępców. Cała operacja została przypadkowo uchwycona przez kamery. Gang przeprowadził w sumie 49 lotów, przemycając przedmioty warte blisko milion funtów. Dziesięciu członków grupy zostało skazanych za przemyt. Odbędą oni kary od 11 miesięcy do nawet siedmiu lat więzienia. Materiał z programu "24 godziny" w TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.