3...2...1...

Drogie pamiątki z wakacji. Grożą za nie kary nawet do 7 tysięcy euro Odtwórz: Drogie pamiątki z wakacji. Grożą za nie kary nawet do 7 tysięcy euro
Źródło: TVN24 BiS

Drogie pamiątki z wakacji. Grożą za nie kary nawet do 7 tysięcy euro

11.08 | Lubimy kolekcjonować wspomnienia i pamiątki ze swoich podróży. Niektóre jednak mogą być niezwykle drogie. Na przykład kupując we włoskim kurorcie torebkę rzekomo ekskluzywnej firmy w niezwykle atrakcyjnej cenie możemy się narazić na pokaźny mandat, do nawet 7 tysięcy euro. Trzy tysiące euro kary grozi nam także za piasek w bagażu. Poradnik - czego nie przywozić z wakacji - przygotowała Agata Zamęcka.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.