Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Donieccy relebianci przekazali stronie ukraińskiej 20 skazanych, którzy nie chcieli walczyć w ich szeregach Odtwórz: Donieccy relebianci przekazali stronie ukraińskiej 20 skazanych, którzy nie chcieli walczyć w ich szeregach
Źródło: Ministerstwo Informacji DRL

Donieccy relebianci przekazali stronie ukraińskiej 20 skazanych, którzy nie chcieli walczyć w ich szeregach

21.12. Rebelianci samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej poinformowali o przekazaniu stronie ukraińskiej 20 Ukraińców, skazanych na karę dożywotniego więzienia. Rebelianci przejęli kontrolę nad zakładami karnymi w kilku miastach w obwodzie donieckim. Wcześniej Rada Narodowego Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy (RNBiO) ujawniła o 150 skazanych w Gorłówce, których uwolnili separatyści. - Uwolnieni skazańcy mieli walczyć z żołnierzami ukraińskimi i zastraszać mieszkańców - poinformowała RNBiO. Rzecznik operacji antyterrorystycznej w Donbasie Andrij Łysenko powiedział, że uwolnieni więźniowie nie chcą walczyć z armią ukraińską.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.