Wideo dnia TVN24 BiŚ

"Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika Odtwórz: "Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika
Źródło: TVN24 BiS

"Dobra fotografia wymaga zaangażowania". Poradnik podróżnika

21.07 | - Każda dobra fotografia wymaga zaangażowania - mówi Mariusz Stachowiak, podróżnik i fotograf. Jak wspomina kilka godzin poświęcił m.in. na uchwycenie wschodu słońca w Pagan w Birmie. - Kiedy chce się zobaczyć piękny wschód słońca trzeba wstać o 2 i po ciemku jechać z latarką do miejsca, gdzie to możesz zobaczyć - mówi. Materiał z programu "Pokaż nam świat"

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: Fakty w Południe/Autor: Sebastian Napieraj

1 lipca, kluczowa data w rozszerzonym programie 500 plus

500 plus na każde dziecko - ustawa rozszerzająca program podpisana przez prezydenta. Pierwsze wnioski o wypłaty, te w formie elektronicznej będzie można składać od 1 lipca, a w formie papierowej - od 1 sierpnia.