Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Darmowy bilet na pociąg na osiemnastkę Odtwórz: Darmowy bilet na pociąg na osiemnastkę
Źródło: TVN24 BiS

Darmowy bilet na pociąg na osiemnastkę

27.03 | Darmowy bilet na pociąg na osiemnastkę dla każdego obywatela Wspólnoty - to zdaniem europosłów dobra inicjatywa, która obudziłaby w ludziach entuzjazm wobec Unii Europejskiej. Obecnie za podróż koleją po Europie z biletem Interrail trzeba zapłacić od 200 do 400 euro. Chętnych jednak nie brakuje, bo z takiej opcji korzysta średnio 300 tysięcy osób rocznie. Szacuje się, że pomysł europosłów kosztowałby około 1,5 mld euro, czyli około 6,4 mld złotych. "Będziemy walczyć o to, by budżet Unii Europejskiej na 2018 rok uwzględnił tę propozycję" - oświadczył Manfred Weber, szef fakcji chadeckiej w europarlamencie i autor pomysłu

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.