Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Czynsze w ramach Mieszkania Plus będą niższe niż rynkowe Odtwórz: Czynsze w ramach Mieszkania Plus będą niższe niż rynkowe
Źródło: TVN24 BiS

Czynsze w ramach Mieszkania Plus będą niższe niż rynkowe

25.09 | 950 złotych - tyle ma wynieść czynsz przykładowego 50 - metrowego mieszkania oddanego w Warszawie w ramach programu "Mieszkanie Plus" bez uwzględnienia dodatkowych opłat. To najwyższa wysokość opłat czynszowych, przeciętna cena za metr kwadratowy w miastach będzie siegała 13 złotych - wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów, który skierowano do konsultacji

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.