Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Czy UE zniesie sankcje, które nałożyła na Rosję? Odtwórz: Czy UE zniesie sankcje, które nałożyła na Rosję?
Źródło: tvn24

Czy UE zniesie sankcje, które nałożyła na Rosję?

17.06. | Nie ma wątpliwości, że dramatyczne dla Kremla doniesienia dotyczące igrzysk w Rio musiały popsuć dzień Władimirowi Putinowi. Bo gdyby nie to miał wiele powodów do zadowolenia i mógłby uważać, że znów w jakiś sposób ograł zachód. Zachód bowiem wiele razy powtarzał wcześniej, że nie będzie o niczym rozmawiał z Moskwą dopóki na wschodzie Ukrainy nie zapanuje spokój i nie będą tam buszować rosyjskie czołgi. Tymczasem w Donbasie wciąż giną ludzie, o trwałym rozejmie nie ma mowy, a mur niechęci powoli jednak się kruszy. Na Forum Ekonomiczne w Sankt Petrebsurgu była już część unijnych przywódców z szefem Komisji Europejskiej na czele. Juncker co prawda powtarzał, że porozumienia z Mińska muszą być wprowadzone w życie, ale jedno dobre zdjęcie warte jest tysiąca słów. A świat obiegło zdjęcie Junckera ściskającego dłoń Putina. Czy zachód mięknie i koniec sankcji bliski?

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.