Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Czy Polska potrzebuje pracowników z Ukrainy? "Debata młodych" w TVN24 BiS Odtwórz: Czy Polska potrzebuje pracowników z Ukrainy? "Debata młodych" w TVN24 BiS
Źródło: TVN24 BiS

Czy Polska potrzebuje pracowników z Ukrainy? "Debata młodych" w TVN24 BiS

23.11 | Ukraińcy na rynku pracy w Polsce - to temat, który zdominował "Debatę młodych" w TVN24 BiS. Zdaniem Agaty Nowackiej z Forum Młodych PiS nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy "powinni u nas pracować jeżeli robią to legalnie i odprowadzają podatki". Anna Kuropatnicka z Młodych Demokratów zwracała uwagę, że już teraz liczba Ukraińców w Polsce z roku na rok jest coraz większa. Jej zdaniem powodem jest atrakcyjność rynku pracy. Tymczasem Jan Strzeżek z Młodej Prawicy podkreślał, że nie możemy pozwolić na pełną swobodę. - Musimy przyjąć pewne kwoty jakie możemy przyjmować - wskazywał

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.