Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Czy kobieca solidarność jest mitem? Debata Kobiet w TVN24BiS Odtwórz: Czy kobieca solidarność jest mitem? Debata Kobiet w TVN24BiS

Czy kobieca solidarność jest mitem? Debata Kobiet w TVN24BiS

17.11 | Nominacja Hillary Clinton na prezydenta w USA była historyczna. Nigdy wcześniej żadna kobieta nie miała szansy na objęcie najwyższego urzędu w Stanach Zjednoczonych. Mimo to, nie wszystkie kobiety zdecydowały się oddać jej głos. 53 proc. białych kobiet głosowało na Trumpa, nie zważając na seksistowskie uwagi i zarzuty dotyczące molestowania. O kobiecej solidarności i udzielaniu wzajemnego wsparcia w studiu TVN24BiS rozmawiały: Hanna Bakuła, malarka i pisarka, Katarzyna Kądzielska z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i Inicjatywy Feministycznej, a także Kinga Nowakowska, mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz członkini zarządu Capital Park.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.