Wideo dnia TVN24 BiŚ

Czterdzieste urodziny "Rocky'ego" Odtwórz: Czterdzieste urodziny "Rocky'ego"
Źródło: TVN24 BiS

Czterdzieste urodziny "Rocky'ego"

21.11 | Mija 40 lat od premiery kultowego filmu "Rocky" z Sylwestrem Stallonem w roli głównej. - Wzorowało się na tym wielu młodych ludzi. Świat bokserski lgnął do tego filmu - mówił w TVN24 BiS Paweł Skrzecz, były bokser, trener. Jak podkreślał Dawid Muszyński, redaktor naczelny Naekranie.pl, film to przykład amerykańskiego snu. - Spełnienie człowieka od pucybuta do milionera. Człowieka, który dostaje jedną szansę i ją wykorzystuje - wskazywał

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.