Wideo dnia TVN24 BiŚ

Cykl Pokaż nam Świat w TVN24 BiS: Wizyta u babci Baracka Obamy Odtwórz: Cykl Pokaż nam Świat w TVN24 BiS: Wizyta u babci Baracka Obamy
Źródło: TVN24BiS /

Cykl Pokaż nam Świat w TVN24 BiS: Wizyta u babci Baracka Obamy

16.09 | - Gościłam u babci prezydenta USA Baracka Obamy w wiosce Kogelo w Kenii. Prowadzi ona organizację charytatywną pomagającą wdowom i sierotom. Robi to w nietypowy sposób, bo niektórzy dają rybę, a ona daje wędkę i uczy jak samemu złowić rybę - mówiła Marysia Skurzak, która wraz z tatą Dominikiem gościła w TVN24 BiS w cyklu "Pokaż nam świat".

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".