Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych? Odtwórz: Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych?

Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych?

30.09 | Nadal nie wiadomo, ilu pracowników linii lotniczych LOT dołączy się do strajku, a to istotne dla tego, jakie utrudnienia mogą 1 maja czekać pasażerów. Jak walczyć o prawa? Rzecznik LOT Adrian Kubicki przekonuje, że firma robi wszystko, aby zapewnić ciągłość pracy. - Na stronie LOT-u są formularze, za pośrednictwem których możemy się skarżyć na każdą nietypową sytuację - przypominał Adrian Furgalski z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Już w przypadku kilkugodzinnego opóźnienia pasażer ma prawa gwarantowane unijnymi i polskimi przepisami. Jakie? O tym w "Faktach po południu" TVN24 Martyna Bożkiewicz

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.