Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych? Odtwórz: Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych?

Co przysługuje pasażerom w czasie strajku pracowników linii lotniczych?

30.09 | Nadal nie wiadomo, ilu pracowników linii lotniczych LOT dołączy się do strajku, a to istotne dla tego, jakie utrudnienia mogą 1 maja czekać pasażerów. Jak walczyć o prawa? Rzecznik LOT Adrian Kubicki przekonuje, że firma robi wszystko, aby zapewnić ciągłość pracy. - Na stronie LOT-u są formularze, za pośrednictwem których możemy się skarżyć na każdą nietypową sytuację - przypominał Adrian Furgalski z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Już w przypadku kilkugodzinnego opóźnienia pasażer ma prawa gwarantowane unijnymi i polskimi przepisami. Jakie? O tym w "Faktach po południu" TVN24 Martyna Bożkiewicz

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.