Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Co jest gwarancją suckesu w piłce nożnej? Odtwórz: Co jest gwarancją suckesu w piłce nożnej?
Źródło: TVN24 BiS

Co jest gwarancją suckesu w piłce nożnej?

9.12 | Zawodnik wchodzi do pomieszczenia przypominającego małą halę i staje w kręgu. Piłki lecą w jego kierunku z czterech stron, jedna po drugiej. W tym samym czasie na ścianach zapalają się kwadraty, w które ma trafić zawodnik - tak działa maszyna Footbonaut, w którą zainwestował m.in. niemiecki klub Borussia Dortmund. Czy nowa technologia to gwarancja sukcesu na boisku? To pytanie zadaliśmy w programie "Otwrcie Dnia" Radosławowi Gilewiczowi, byłemu reprezentantowi Polski.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.