Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Co dalej z Unią Europejską? „Poważni gracze nie chcą rozpadu” Odtwórz: Co dalej z Unią Europejską? „Poważni gracze nie chcą rozpadu”
Źródło: TVN24 BiS

Co dalej z Unią Europejską? „Poważni gracze nie chcą rozpadu”

23.01 | Gołym okiem dostrzeżemy wizję małej Unii Europejskiej, która żegna się z Europą Środkową i tymi, którzy nie nadarzają za integracją. Poważni gracze europejscy nie chcą rozpadu UE. Dlatego Polska powinna podjąć z pozycji podmiotowej grę z wiodącymi państwami. Mamy potencjał, który daje możliwość kształtowania UE - uważa Kazimierz Michał Ujazdowski, europoseł.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.