Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Co chce ugrać Putin, a co Orban? Spotkanie przywódców w Budapeszcie Odtwórz: Co chce ugrać Putin, a co Orban? Spotkanie przywódców w Budapeszcie
Źródło: TVN24 BiS

Co chce ugrać Putin, a co Orban? Spotkanie przywódców w Budapeszcie

02.02.2017 | - Żeby Rosja stała się znowu współpartnerem wielkich mocarstw światowych, przede wszystkim Stanów Zjednoczonych, w układaniu ładu światowego - tak Maciej Wierzyński ocenia plany Putina. - A Orban, wydaje mi się, że on też wyczuwa tę sytuację, że ta układanka się kruszy i stara się wykorzystać ją w jak największym stopniu na korzyść Węgier. Myślę, że Orban nie ma aż tak daleko idącego planu żeby tę Unię zupełnie pokawałkować, bo Węgry za duże korzyści z tego jednak mają - ekspert komentował w Otwarciu Dnia spotkanie przywódców Węgier i Rosji w Budapeszcie.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Klich o noweli w sprawie zamrożenia cen prądu

26.06| - Podwyżka cen energii, w szczególności dla przedsiębiorców oraz dla samorządów już nastąpiła. Samorządy, przedsiębiorcy płacą znacznie więcej za energię elektryczną niż płacili w ubiegłym roku w lipcu - powiedział TVN24 senator PO Bogdan Klich.