Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Cierpi całe miasto". Handlowcy po zawieszeniu małego ruchu z Rosją Odtwórz: "Cierpi całe miasto". Handlowcy po zawieszeniu małego ruchu z Rosją
Źródło: tvn24

"Cierpi całe miasto". Handlowcy po zawieszeniu małego ruchu z Rosją

08.08 | Handlarze z przygranicznych miejscowości są niezadowoleni z powodu nieprzywrócenia ruchu granicznego między Polską a Rosją. - Wielu przedsiębiorców już rozpoczęło redukcję etatów (...) cierpi całe miasto - powiedziała w rozmowie z TVN24 pani Marzanna, która prowadzi sklep spożywczy w Gołdapi. Rząd na razie nie widzi jednak powodów dla zmiany swojej decyzji i podkreśla, że "ważniejsze jest bezpieczeństwo". Materiał z programu "15 na żywo" w TVN24

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.