Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Cieloch o oszustwach "na garnkach" Odtwórz: Cieloch o oszustwach "na garnkach"
Źródło: TVN24 BiS

Cieloch o oszustwach "na garnkach"

26.04 | Garnki, materace, kołdry, pakiety medyczne czy nawet wycieczki - między innymi takie rzeczy oferują na swoich pokazach nieuczciwe firmy. Jak wskazała w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS Małgorzata Cieloch z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, nie brakuje osób, które zawierają umowy z oszustami. Jej zdaniem potrzebne są zmiany w przepisach. - UOKiK proponuje specjalny rejestr podmiotów gospodarczych, które prowadzą działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży bezpośredniej - mówiła. Jak dodała Cieloch, jeżeli ktoś spoza rejestru zawarłby umowę z konsumentem będzie ona nieważna.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.