Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Najbardziej pogmatwany węzeł drogowy świata Odtwórz: Najbardziej pogmatwany węzeł drogowy świata
Źródło: TVN24 BiS

Najbardziej pogmatwany węzeł drogowy świata

25.06 | Chińczycy znani są już z ciekawych rozwiązań drogowych, dla przykładu - to właśnie w Państwie Środka wybudowano "rondo dla pieszych". Jednak nie przestają zaskakiwać i oddają do użytku konstrukcję, którą śmiało można nazwać "najbardziej pogmatwanym wiaduktem świata". Składa się z 20 ramp i ma 5 poziomów. Prowadzi w ośmiu kierunkach i łączy 3 drogi ekspresowe. To "naczynie krwionośne miasta" zaczęto budować ponad osiem lat temu w południowo - zachodnich Chinach, w dystrykcie Nan’an. Władze liczą, że upłynni jazdę i rozładuje ruch drogowy. Więcej o opowiadał Jakub Porada w programie "Pokaż nam Świat"

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.