Likwidacja OFE

"Chcemy pokazać ludziom wszystkie żyjące zwierzęta". Niezwykły projekt Odtwórz: "Chcemy pokazać ludziom wszystkie żyjące zwierzęta". Niezwykły projekt
Źródło: TVN24 BiS

"Chcemy pokazać ludziom wszystkie żyjące zwierzęta". Niezwykły projekt

11.11 | - Na świecie jest około 15 tysięcy gatunków zwierząt, robimy im portrety w studio już od 12 lat (...) chcemy pokazać ludziom wszystkie żyjące zwierzęta, którymi opiekują się ludzie - mówi o projekcie "The Photo Ark" Joel Sartore. - Jesteśmy w połowie, sfotografowaliśmy około 7,5 tysiąca gatunków - dodaje. Gość cyklu "Pokaż nam świat" wskazuje, że projekt skończy się wraz z ukończeniem przez niego 70 lat. - Jest tyle zwierząt o których ludzie nie słyszeli, nie zdając sobie sprawy z istnienia większości z nich. Nigdy nie widzieli na przykład kondora królewskiego - zwraca uwagę Sartore

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.