Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Ceny paliw przyczynią sie do wzrostu cen wyjazdów wakacyjnych Odtwórz: Ceny paliw przyczynią sie do wzrostu cen wyjazdów wakacyjnych
Źródło: TVN24 BiS

Ceny paliw przyczynią sie do wzrostu cen wyjazdów wakacyjnych

25.05 | Obecnie za benzynę i diesla płacimy odpowiednio 63 groszy/litr oraz 78 groszy/litr więcej niż rok temu - podają analitycy. To wszystko finalnie może przełożyć się na droższe wakacje dla podróżujących autem. - Gdyby w najlepszej sytuacji udało się jeszcze w okresie czerwca, żeby ceny na rynku krajowym spadły, nie będzie to spadek, który przybliżyłby nas do cen z ubiegłego roku z początku wakacji - mówiła w programie "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS Urszula Cieślak z BM Refleks. Jak dodawała, jeżeli "chcemy porównywać sobie koszty wypoczynku wakacyjnego, musimy już na wstępie założyć, że przynajmniej za paliwo zapłacimy drożej"

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.