Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Ceny biletów lotniczych, noclegu i jedzenia. Zaplanuj podróż na Lazurowe Wybrzeże Odtwórz: Ceny biletów lotniczych, noclegu i jedzenia. Zaplanuj podróż na Lazurowe Wybrzeże
Źródło: TVN24 BiS

Ceny biletów lotniczych, noclegu i jedzenia. Zaplanuj podróż na Lazurowe Wybrzeże

01.09 | Planujesz podróż do Francji? Bilety lotnicze z Wrocławia do Paryża, w dwie strony, można kupić już za 84 złote. Nocleg na miejscu kosztuje od 153 do nawet 1775 złotych za dobę. Podróż pociągiem TGV z Paryża do Nicei to z kolei wydatek rzędu około 281 złotych. Tymczasem za zorganizowaną, 7-dniową wycieczkę objazdową "Lazurowe Wybrzeże" trzeba zapłacić 1418 złotych. Jak wskazuje Jakub Porada, gdyby ktoś miał dość francuskiej kuchni i chciał zjeść kebaba, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu 21 złotych. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.