Centralny Port Komunikacyjny

Tak mogłoby wyglądać CPK. Przedstawiono propozycje Odtwórz: Tak mogłoby wyglądać CPK. Przedstawiono propozycje
Źródło: TVN24 BiS

Tak mogłoby wyglądać CPK. Przedstawiono propozycje

26.06 | Terminal przykryty przezroczystą kopułą, tonący w zieleni, z pomostem dla pasażerów, z dachem w kształcie klucza lub litery "X". To tylko niektóre koncepcje, jakie zaproponowali architekci podczas warsztatów na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Opracowania posłużą jako inspiracja podczas przygotowań do wykonania projektu, który ma być zlecony na początku przyszłego roku.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Po internetowej akcji klienci rzucili się po zakupy kwiatów

Tu nie chodzi o duże kwoty, nie chodzi o to, by komuś coś dać za darmo. Wystarczy zrobić zakupy tak jak zwykle. W sklepie który przetrwał okupację, a teraz może grozić mu bankructwo albo w kwiaciarni, która z dnia na dzień straciła klientów. Przedsiębiorcy dzięki internetowym apelom mogli wrócić do pracy, ale na jak długo? Materiał "Faktów" TVN.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.