3...2...1...

Cała rozmowa z ministrem Łukaszem Szumowskim Odtwórz: Cała rozmowa z ministrem Łukaszem Szumowskim
Źródło: TVN24 BiS

Cała rozmowa z ministrem Łukaszem Szumowskim

5.09 | Premier Mateusz Morawiecki realizuje to, co zapowiedział i zdrowie traktuje priorytetowo. I faktycznie widać, że jest to priorytet. Mamy realne działania w postaci zwiększenia nakładów. Musimy te realne wzrosty finansowania przełożyć w taki sposób, aby odczuł to pacjent. Dostęp do specjalistów, szybszy dostęp do informacji oraz milsza i lepsza opieka, głównie w SOR-ach i nocnej pomocy lekarskiej; tam musimy kierować te pieniądze - powiedział w TVN24 BiS minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.