3...2...1...

Brak mandatu za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Apel do ministra infrastruktury Odtwórz: Brak mandatu za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Apel do ministra infrastruktury
Źródło: TVN Turbo

Brak mandatu za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Apel do ministra infrastruktury

14.10 | Dwieście złotych i pięć punktów karnych. Taka kara może spotkać kierowcę wyprzedzającego rowerzystę na podwójnej ciągłej. Teraz chce to zmienić Ryszard Galla, poseł Mniejszości Niemieckiej, który wysłał interpelację w tej sprawie do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.