Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Bogaty jak Niemiec. Obalamy popularny mit Odtwórz: Bogaty jak Niemiec. Obalamy popularny mit
Źródło: TVN24 BiS

Bogaty jak Niemiec. Obalamy popularny mit

27.09 | Takie zjawisko u naszych zachodnich sąsiadów było jeszcze niedawno nie do pomyślenia. Jak wynika z raportu Fundacji Hansa Boecklera 12 procent Niemców żyje w krytycznych warunkach. Cztery miliony osób skarży się na beznadziejną pracę, niskie dochody i brak ubezpieczenia. Za mniej niż 10 euro na godzinę pracuje tam aż 22 wszystkich zatrudnionych w gospodarce. To znacznie więcej niż na przykład w Szwecji (2,6 procent), Belgii (3,8 procent) czy Francji (8,8 procent). O szczegółach opowiadał Mateusz Walczak.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.