Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Bogactwo z social media. Nowa odsłona inwestowania Odtwórz: Bogactwo z social media. Nowa odsłona inwestowania
Źródło: TVN24 BiS

Bogactwo z social media. Nowa odsłona inwestowania

23.08 | Media społecznościowe podbijają świat finansowy. Przy pomocy specjalistycznych portali początkujący inwestorzy mogą podglądać profile inwestorów i na przykład kopiować ich strategie. Tzw. social trading jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Niedoświadczony inwestor ponosi mniejsze ryzyko, a częścią swojego zysku płaci za wiedzę doświadczonych użytkowników. Inwestor udostępniający bowiem swój profil otrzymuje część kwoty zainwestowanej przez swoich inwestorów. - W tej chwili mam 600 obserwatorów, dzięki temu dostaje dodatkowe pieniądze. Im więcej osób kopiuje moje wybory inwestycyjne, tym więcej pieniędzy dostaje od portalu społecznościowego. Mówimy nawet o kilkuset dolarach miesięcznie - tłumaczył Christian Wittig, inwestor

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.