Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Boczkala i Gawełda o podróży po Toskanii Odtwórz: Boczkala i Gawełda o podróży po Toskanii
Źródło: TVN24 BiS

Boczkala i Gawełda o podróży po Toskanii

30.09 | Tanzania to państwo znane między innymi z Parku Serengeti, szczytu Kilimandżaro. O swojej wyprawie do tego kraju opowiadali Ewelina Boczkala i Marek Gawełda, czyli autorzy bloga pozytywnyskok.com.pl. - To była jedna z najtrudniejszych podróży, to nie jest łatwe państwo do podróżowania z niskim budżetem, z plecakiem - mówił Boczkala w rozmowie z Jakubem Poradą w TVN24 BiS. Jednak jak zauważali podróżnicy, mimo wygórowanych cen za atrakcje turystyczne, to "samo podróżowanie po Tanzanii nie jest drogie". Ponadto po kraju ciężko się był przemieszczać. - My, Europejczycy jesteśmy zdenerwowani, jak autobus się spóźnia 5 minut. A tam, jak ma odjechać o 8, to odjeżdża o 11.30 - mówił podróżnik. Materiał programu "Pokaż nam Świat" TVN24 BiS

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.