3...2...1...

"Biznes dla Ludzi". Realia pracy w polskich firmach przewozowych Odtwórz: "Biznes dla Ludzi". Realia pracy w polskich firmach przewozowych
Źródło: TVN24 BiS, TVN

"Biznes dla Ludzi". Realia pracy w polskich firmach przewozowych

10.08 | Ukraińcy w polskich firmach przewozowych - to główny temat programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gośćmi Pawła Blajera byli Artur Kalisiak ze Związku Pracodawców "Transport i Logistyka Polska" oraz Paweł Stachowski ze Szkoły Doskonalenia Kierowców Zawodowych Best Driver.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.