Forum w Krynicy 2017

Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie Odtwórz: Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie
Źródło: tvn24bis

Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie

05.09 | Beata Szydło została we wtorek uhonorowana nagrodą Człowieka Roku XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. - Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy - podkreśliła premier na gali, odbierając nagrodę. Dziękując za wyróżnienie podziękowała też szefowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Kajakiem przez wodospad

26-letni Amerykanin jako pierwszy na świecie pokonał czterdziestometrowy wodospad w Chile. Rzucił się w dół w kajaku. A gdy wypłynął, z uśmiechem przyznał, że to był jego najbardziej zwariowany skok. Materiał "Faktów" TVN.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.