Forum w Krynicy 2017

Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie Odtwórz: Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie
Źródło: tvn24bis

Beata Szydło z Nagrodą Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Całe wystąpienie

05.09 | Beata Szydło została we wtorek uhonorowana nagrodą Człowieka Roku XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. - Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy - podkreśliła premier na gali, odbierając nagrodę. Dziękując za wyróżnienie podziękowała też szefowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Włamanie do telefonu najbogatszego człowieka świata?

Arabia Saudyjska zapewnia, że nie jest odpowiedzialna za włamanie się do telefonu komórkowego najbogatszego człowieka świata Jeffa Bezosa. Saudyjska dyplomacja twierdzi, że to oskarżenie jest absurdalne. O włamaniu do telefonu szefa firmy Amazon napisał brytyjski dziennik "The Guardian". Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.