Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Trudne początki najbarziej znanych artystów Odtwórz: Trudne początki najbarziej znanych artystów
Źródło: TVN24 BiS

Trudne początki najbarziej znanych artystów

23.11 | W latach 60 ubiegłego wieku wszyscy początkujący artyści marzyli, żeby wystąpić w kultowych brytyjskich programach "The Saturday Club" czy "Top Gear" BBC. Swoich sił, z różnymi skutkami, próbowali najwięksi artyści. Elton John czy David Bowie na pierwszych przesłuchaniach przez Radio BBC nie zyskali pozytywnych ocen. Początkowo nie zachwyciły także grupy The Who czy T. Rex, za to od razu uznanie zyskał zespół Led Zeppelin. Szczegóły w programie "24 Godziny" przedstawiał Patrycjusz Wyżga

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.