Forum w Krynicy 2017

Bartosiak na Forum w Krynicy Odtwórz: Bartosiak na Forum w Krynicy
Źródło: TVN24 BiS

Bartosiak na Forum w Krynicy

7.09 | - Zachód popełnił mnóstwo błędów w przeszłości - mówi doktor Jacek Bartosiak z Potomac Foundation w Waszyngtonie o dopuszczeniu do rozrostu takiego reżimu jak Korea Północna. Ekspert był też pytany o to, co Stany Zjednoczone mogą zrobić obecnie, by powstrzymać państwo Kima. - Amerykanie nie mają dobrych opcji. Mają opcje, lepsze i gorsze, ale dobrych nie mają - uważa - Wydaje się, że militarne rozwiązanie tego napięcia jest niewykonalne albo ma ogromną skalę eskalacji w regionie - podsumowuje sytuację między Koreą Północną a Stanami Zjednoczonymi. Ekspert był gościem na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: AP

Erupcja wyspy-wulkanu w Nowej Zelandii

09.12 | W poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wyspy-wulkanu White. Wiele osób uznaje się za zaginione, wiele zostało rannych. Policja poinformowała o jednej ofierze śmiertelnej, wskazując jednak, że "w oparciu o informacje, jakie otrzymuje, prawdopodobnie będzie ich więcej". W pobliżu krateru w chwili erupcji przebywało około 50 osób, w tym turyści.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.